İstanbul Düğün Fotoğrafçısı

İstanbul Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

AnasayfaSSSAramaKayıt OlGaleriGiriş yap

Paylaş | 

Wade Barrett Röportajı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
MODERATÖR
MODERATÖR
MODERATÖR

Tebrikler : 7
Nerden Nerden : MARSDAN Xd
Lakap Lakap : MODERATÖR

Altın
Wwe Birinciliklerim:

MesajKonu: Wade Barrett Röportajı   C.tesi Kas. 20, 2010 12:29 pm

Tarihi tam olarak hatırlamayabilirsiniz ancak John Cena ile C.M Punk arasındaki RAW ME maçının tam ortasında 8 NXT çaylağı ringe geldi. ve saldırı düzenledi. Konumuz, Nexus’un lideri, NXT 1. sezon kazananı Wade Barrett. New World Order’dan beri hiçbir stable Nexus kadar büyük bir etki bırakmamıştı. Hell in a Cell’de Cena’yı kadrolarına katarak müthiş bir başarı gerçekleştirdiler. Survivor Series’tek büyük WWE Title maçından önce Wade Barrett ile bir röportaj yaptık.

Soru: Deniz altı biliminin bir profesyonel güreşçi olmaya ne etkisi vardır?

Wade: Aslında deniz altı ile ilgilenmeden önce büyük bir WWE hayranıydım. 10 yaşımda güreş izlemeye başladım. Ancak sadece bir hayrandım. Yaşım ilerledikçe hiç gerçek bir güreşçi olmayı düşünmedim. Yaşım ilerlediğinde iyi bir eğitim aldım ve normal bir kariyerim olmaya başladı. Kariyerime başladığımda, daha farklı bir şey yapmak istediğim fark ettim. Daha eğlenceli bir şey. İşte normal bir işte çalışıyorken, güreşe İngiltere’de başlama kararı aldım.

Soru: Chris Jericho ile NXT’deki ilişkin nasıldı?

Wade: Chris Jericho benim için harika bir ustaydı. Aylar boyunca bana sayısız tavsiye verdi. İçlerinden en iyisi şüphesiz ki bana her alanda, her bölgede başarılı olabileceğimi söylemesiydi. Sadece mikrofonda yada ringte iyi olmam yetmezdi. Her şeyde iyi olmalıydım. Görünüşüm, tarzım, hareketlerim ve nasıl davrandığım. Bu bana verdiği en iyi tavsiye idi.

Soru: 7 Haziran’a dönelim. Nexus’un doğduğu güne. John Cena ve C.M Punk arasındaki maça karışırken kafanda neler vardı?

Wade: Hatırlayacağınız üzere bizler WWE’nin resmi adamları değildik. Biz NXT şovunu temsil ediyorduk ve bu şovun RAW veya Smackdown kadar yeterli olabileceğini göstermeye çalışıyorduk. WWE dünyasından çok az bir kişi bizim kim olduğumuzu biliyordu. Ek olarak ben NXT’yi kazanmıştım. Bu diğer 7 kişinin WWE’den gideceği anlamına geliyordu. Şovu kazanamadılar ve kontratı alamadılar. İşte bu yüzden kendimizi çaylaklık veya hiç kimselikten kurtarıp WWE dünyasına tanıtmak ve etki bırakmak için John Cena ve C.M Punk arasındaki büyük maça karıştık. Bu yaptığımız olay büyük bir etki bıraktı ve bence iyi bir iş başardık.

Soru: wwe.com’da ki Nexus ile ilgili olan bir makale de Skip Sheffield’ın adı geçmiyordu. Nexus’tan resmi olarak çıkarıldı mı?

Wade: Şuanda resmi olarak gruptan çıkarıldı ancak bunu ileriki bir zamanda tekrar geri getiremeyeceğimiz anlamına gelmez. Skip için, eğer sakatlanmasaydı şuan bizle olabilirdi diyebilirim. Şuanda Nexus’ta olmasa bile tamamen iyileştiğinde bize tekrar katılabilir. İşte bu aramızda kurduğumuz köprü.

Soru: ‘’ Old School’’ RAW nasıldı? Parlayan bir yıldız olarak, o kadar efsaneyi arka alanda görmek nasıl hissettirdi?

Wade: Tüm efsanelerle tanışmak harikaydı. Küçükken izlediğiniz adamlarla aynı yerde bulunmak harika bir duygu. Bazıları yanıma gelip bana beni izlerken ne kadar büyük zevk aldıklarını bile söylediler. Bu çok tuhaftı çünkü onlar benim kahramanlarımdı. Benim fikirlerimi beğendiklerini söylediler. Mean Gene Oakland ile röportaj yapmak, Piper’s Pit’e katılıp Roddy Piper’ın şuana kadarki gördüğüm en iyi promo’yu kesmesini izlemek benim için inanılmazdı.

Soru: Sende, Drew McIntrye’da ve Sheamus’ta bir Avrupa etkisi var. Avrupa’dan gelmek nasıl bir duygu buraya?

Wade: Bence iyi bir şey. Küçükken hep bir İngilizin, Amerika’da olmasının zor olduğunu düşünürdüm. British Bulldog vardı ancak sonra kayboldu. Sonradan William Regal geldi ve o uzun süredir burada. Bence bir İngiliz olarak dövüşürken ülkemi temsil ediyorum. Sheamus ve Drew ile aynı anda şans yakalamamız harika. Çünkü üçümüz iyi arkadaşız. WWE’de üçümüzün birden şans yakalayacağını düşünüyordum ve bu gerçekleşince çok havalı olduğunu fark ettim.

Soru: Son olarak, bu pazarki kemer maçın için düşüncen ne?

Wade: Tek düşündüğüm o ringe gireceğim ve kolumdan WWE kemeri ile ayrılacağım. Bu kendime yaptığım bir iyilik olacak. Kariyerimde emin olmadığım birçok maç kazandım. John Cena, istediği kadar adil olacağını söylesin. Eğer John Cena adil kalıp ben kazanamazsam John Cena WWE’den gidecek. Kariyeri bitecek. Eğer sırf doğru şeyi yapması için kariyerini feda etmesini istiyorsanız, siz çıldırmışsınız. Bu gerçekleşmeyecek. Survivor Series’ten WWE şampiyonu olarak ayrılacağım.
Kullanıcı profilini gör http://wwe-rpg.8forum.net/
John Morrison!
Rpg Yöneticisi
Rpg Yöneticisi

Tebrikler : 13
Nerden Nerden : Çanakkale / Çan
Lakap Lakap : MAVİGÖLGE

Altın
Wwe Birinciliklerim:

MesajKonu: Geri: Wade Barrett Röportajı   C.tesi Kas. 20, 2010 4:44 pm

1.si Alıntı 2. ise yeri burası değil!Yeter artık kafamı bozma !

Kullanıcı profilini gör http://forum.travian.com.tr/index.php
MODERATÖR
MODERATÖR
MODERATÖR

Tebrikler : 7
Nerden Nerden : MARSDAN Xd
Lakap Lakap : MODERATÖR

Altın
Wwe Birinciliklerim:

MesajKonu: Geri: Wade Barrett Röportajı   C.tesi Kas. 20, 2010 7:18 pm

o zaman neden röportaj yapılıyo söyle anlayalım
Kullanıcı profilini gör http://wwe-rpg.8forum.net/
John Morrison!
Rpg Yöneticisi
Rpg Yöneticisi

Tebrikler : 13
Nerden Nerden : Çanakkale / Çan
Lakap Lakap : MAVİGÖLGE

Altın
Wwe Birinciliklerim:

MesajKonu: Geri: Wade Barrett Röportajı   C.tesi Kas. 20, 2010 9:43 pm

Ya burası R-P-G bölümü.Burada Rpg Oyuncularının ropörtajları bulunur.

Kullanıcı profilini gör http://forum.travian.com.tr/index.php
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Wade Barrett Röportajı   

Wade Barrett Röportajı
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası