İstanbul Düğün Fotoğrafçısı

İstanbul Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

AnasayfaSSSAramaKayıt OlGaleriGiriş yap

Paylaş | 

Superstar Maçları

YazarMesaj
John Morrison!
Rpg Yöneticisi
Rpg Yöneticisi

Tebrikler : 13
Nerden Nerden : Çanakkale / Çan
Lakap Lakap : MAVİGÖLGE

Altın
Wwe Birinciliklerim:

MesajKonu: Superstar Maçları   C.tesi Kas. 13, 2010 12:29 pm

Edge hemen bir Neckbreaker ile başlıyor.Yere bir tekme attıktan sonra üzerine oturup yumruklamaya başlıyor.Çok geçmeden Undertaker bir kafa ile üzerinden atıyor.Ve o da elini çevirip bir dirsek vuruyor.Daha sonra tekme atıp iplere yollamayı deniyor ama Edge bunu terse çeviriyor.Yine de Undertaker üstünlüğü kaybetmeye razı olmadan DDT ile geri dönüyor.Daha sonra boğazına yapışıyor.Undertaker gayet üstünlük sahibi.Edge'yi kaldırıyor ve iplere koyuyor.Edge can çekiştiriyor adeta derken havaya kalkıp uçmayı becerebiliyor.Bu gayet zor olmasına karşın Edge yapabiliyor.Daha sonra Edge taunt yapıp Undertaker'e Elbow Drop'lar yapıyor.Maç diskalifiyesiz olduğundan birde iplere sıkıştırıyor bonunu bir müddet.Daha sonra Edge bırakıp Lock Up yapıyor.Bir Suplex ile sonlandırıyor.Ardından iplere atıp bir Edge O Matic.Fakat bu sırada Kane gözüküyor.[Ps'de dostluk var.]Ağır adımlarla yürürken Chris Jericho'da tribünlerden çıkıyor.Olay resmen dörtlü maça dönüşüyor.Edge Undertaker'i bırakıp Kane'ye gidiyor.Undertaker'de öyle yapıyor ve o da Jericho'ya yöneliyor.Undertaker ne yapmak istese boş.Chris Jericho hiç bir hareketi yemiyor.Ardından Chris Jericho Code Breaker yapıyor.Kane ise Edge'yi etkisiz hale getirip Tombstone yapmaya çalışıyor fakat Edge her defasında arkadan yırtıyor.Ardından Chris Jericho Kane'yi ilk belinden yakalıyor.Sonra iş bir HeadLock'a dönüşüyor.Daha sonra ona da Code Breaker yapıyor ve Edge'nin Manager kısmına geçiyor.Boş ringi seyrediyor.Daha sonra Undertaker'i içeri atıyor ancak Edge taunt yapınca Undertaker Kip Up yapıyor.Daha sonra Tombstone yapıyor fakat iş tuşa gelince Jericho itiraz ediyor.Taker ise tuşu bırakıp Jericho'ya Chostline yapıştırıyor.Fakat Edge arkadan bir Roll Up yapıp maçı alıyor.

[Dip:Maçın sonunu değiştirdim.Daha sonra Y2J gidiyor Edge Edge Cution Spear falan yapıyor.By Fired Up ile tabii üçleyip kazanıyor.]

Batista vs Randy Orton

Batista hemen Randy'nin üzerine gidiyor fakat Randy bir çelme ile düşürüyor.Anlamadığım bir şekilde Randy'nin bu hareket sayesinde hemen Signatürü geliyor.Bu hakikaten ilginç bir durum bir kaç kez oldu bana da.Dahasonra Randy Orton Batista'yı kaldırıp Wrist Lock yapıyor.Radından Backbreaker yapıp "Hadi ordan" dermişcesine anlam taşıyon tauntunu yapıp onu ringin ortasına taşıyor.Daha sonra ise Punt Kick yapıp tuş deniyor.Batista ise tuş oluyor.

Kullanıcı profilini gör http://forum.travian.com.tr/index.php
Rated.R
Geçerken Uğradım
Geçerken Uğradım

Tebrikler : 0

MesajKonu: Geri: Superstar Maçları   C.tesi Kas. 13, 2010 12:31 pm

edge benim adamım ya
Kullanıcı profilini gör
John Morrison!
Rpg Yöneticisi
Rpg Yöneticisi

Tebrikler : 13