İstanbul Düğün Fotoğrafçısı

İstanbul Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

AnasayfaSSSAramaKayıt OlGaleriGiriş yap

Paylaş | 

Oyununuzun Videosunu çekin. . .ResimLi anlatım

YazarMesaj
DarKDeViL
S.MOD
S.MOD

Tebrikler : 14
Nerden Nerden : Jüpiterden xD
Lakap Lakap : Danger

Altın
Wwe Birinciliklerim:

MesajKonu: Oyununuzun Videosunu çekin. . .ResimLi anlatım    Paz Tem. 11, 2010 6:03 pm

1-Öncelikle programı indirin;2 Link vericem sorun yaşaya bilrsiniz. . . 2side aynıdır farklılık yok bazıları hotfileden veya uploadda sorun yaşaya bilir ona göre yaptım. . .+rep weriniz

Upload linki:

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Hotfile Linki:

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

NoT:İndirdikten sonra virüs taramasından geçiriniz..[virüssüzdür temizdir siz istiyorsanız geçirin ona bir şey demem]

2-Bilgisayarımıza indirdikten sonra üzerine tıklıyarak programı kuruyoruz..

3-Programı kurduktan sonra masaüstümüze Fraps simgesi gelecektir..Simgeye çift tıklıyarak programı çalıştırın..

4-Movies bölümünde Folder to save movies in bölümü videoların kayıt olduğu bölümdür..Changeye basarak değiştirebilirsiniz..

Video Capture Hotkey video kayıt kısayol tuşudur..Disableye basarak sıfırlıyabilir None ye tıklıyıp istediğiniz bir kısayolu ayarlıyabilirsiniz..Kısayolu değiştirmediğiniz takdirde F9 a bastığınızda program ekranın görüntüsünü kayda başlar..30sn görüntü aldıktan sonra otomatik durur..Tekrar görüntü almak için F9 tuşuna basabilirsiniz..

5-Screenshots bölümünde folder to save screnshoots in bölümü vardır..Ss lerin kayıt yapıldığı yeri Change ile değiştirebilirsiniz..
Screen Capture Hotkey ss alma kısayoludur..Disable ile sıfırlıyabilir None ye tıklıyıp istediğiniz bir kısayol oluşturabilirsiniz..Değiştirmediğiniz taktirde F10 a bastığınızda program screnshot alacaktır..

6-Neden Fraps;

-Üsttede açıkladığım gibi kullanımı gayet basittir..

-Bilgisayarı kasmadan görüntü ve video alabiliyor..

-Yüksek çözünürlükte video kayıt yapabiliyor..

7-Video alıp almadığını nasıl anlarım?

-Sol üstte değişken Sarı bir rakam olur..Bu rakam Kırmızı ise video kayıdı devam ediyor demektir..Bu renk Sarı olduğu zaman kayıt bitmiştir..Tekrar F9 a basarak video alabilirsiniz..

evet işlem bitmiştir anlatım alıntıdır. . .Sadece kendim upload ettim linkler yukarda yani başta. . .+Repi esirgemeyiniz tşkrler. . .Birde herhangi bir video programında çalışır windows media player,Total video conver,Diğerlerinde de olur siz biliyorsunuz neyse +rep weriniz tşkrler işinize yaradıysa ne mutlu bana
Kullanıcı profilini gör http://basitoyuneglencesi.blogspot.com
R-Truth
Co.ADMİN
Co.ADMİN

Tebrikler : 16
Nerden Nerden : Denizli o horozlu olanından

Altın
Wwe Birinciliklerim:

MesajKonu: Geri: Oyununuzun Videosunu çekin. . .ResimLi anlatım    C.tesi Eyl. 18, 2010 4:12 pm

win 98 pentium 2 pcye uyarmı ? özellikle pentiumuna bakarsan sevinirim

Kullanıcı profilini gör http://www.turkish-futbol-.tr.gg
montevo
S.MOD
S.MOD

Tebrikler : 4
Nerden Nerden : samsun
Lakap Lakap : montevo

Altın
Wwe Birinciliklerim:

MesajKonu: Geri: Oyununuzun Videosunu çekin. . .ResimLi anlatım    C.tesi Eyl. 18, 2010 4:48 pm

hem oyun hem kayıt düşük mnakinalarda olmaz.biraz da harddiskte yer olmalı.2 dakika 1024*768 çözünürlükte video 3 gb yer tuttu Smile
Kullanıcı profilini gör

Oyununuzun Videosunu çekin. . .ResimLi anlatım
1 sayfadaki 1 sayfası